dne 27.7.2012

EcoBurma v češtině

odpovědný turismus do BarmyMnozí z Vás již EcoBurmu znají. Na této internetové stránce shromažďujeme příběhy, jejichž prostřednictvím propagujeme odpovědnou formu cestování do Barmy. Zvolili jsme přístup, kdy představujeme příběhy místních bok po boku s příběhy cestovatelů.

Jsme rádi, že Vám můžeme představit českou verzi stránek, která vznikala za finanční podpory Ministerstva zahraničních věcí České republiky. Podíl na jejím vzniku nemají pouze naši čeští příznivci, ale také autoři, kteří se rozhodli své příběhy psát česky.Prohlédněte si naše příběhy a zjistěte, proč barmští muži nosí „longyis“ (podobá se dlouhé sukni), jak baťůžkáři navštívili „zapovězené město“ barmské armády, jak vypadá dovolená mezi mnichy uprostřed šafránové revoluce a co zažívá vedoucí editor exilových novin, když po letech navštíví svoji vlast. Kde se příběhy staly, Vám prozradí příslušná mapa.

Možná jste Barmu také navštívili a přečtené příběhy Vás inspirují k přidání vlastního poutavého vyprávění.

Začtěte se do příběhů a rad o zodpovědném cestování. Řekněte o stránce svým přátelům a nám povězte, co si o stránce myslíte.

Top